Код: U1132952
Є в наявності
975 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Deli |
| Діаметр посадковий: | 30 мм |
| Додаткові характеристики: | сегментний |
| Діаметр зовнішній: | 254 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Кількість зубів/сегментів: | 40 |
| Артикул: | EDH-MJP254-E2 |
| Кількість предметів в упаковці: | 1 |
Опис
Точний різ по дереву — пиляльний диск 254 мм із 40 гострими зубцями та сріблястим покриттям. Забезпечує чистий, швидкий різ і довговічність навіть при інтенсивному використанні.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Діаметр посадковий | 30 мм |
| Додаткові характеристики | сегментний |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 254 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість зубів/сегментів | 40 |
| Артикул | EDH-MJP254-E2 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | TCT 254 мм x 30 мм |
| Робочий матеріал | деревина |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Диск пильний DeWALT METAL CUTTING, 355 х 25.4 мм, 66 z, TCG, 1.5 град, 1800 об/хв. (DT1926)
10604 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT EXTREME, 210 х 30 мм, 24z, ATB, 7 градусів, 7000 об/хв. (DT20432)
1239 грн