Код: U0461487
Є в наявності
845 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Tolsen |
| Діаметр посадковий: | 30 мм |
| Діаметр зовнішній: | 305 мм |
| Товщина диска: | 3 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Кількість зубів/сегментів: | 60 |
| Артикул: | 76470 |
| Кількість предметів в упаковці: | 1 |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Діаметр посадковий | 30 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 305 мм |
| Товщина диска | 3 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість зубів/сегментів | 60 |
| Артикул | 76470 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | пильный с ТВС напайками по дереву 305х60Т*30мм |
| Робочий матеріал | деревина |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Диск пильний DeWALT СONSTRUCTION, 184 х 16 мм, 30 z, АТВ, 10 градусів (DT1940)
921 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT CONSTRUCTION, 184 х 16 мм, 24z (ATB), 16 градусів (DT1939)
799 грн