Код: U0823854
Є в наявності
269 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | HAISSER |
| Діаметр посадковий: | 30 мм |
| Швидкість обертання: | 5350 об/хв |
| Діаметр зовнішній: | 160 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Кількість зубів/сегментів: | 24 |
| Артикул: | 16483 |
| Кількість предметів в упаковці: | 1 |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Діаметр посадковий | 30 мм |
| Швидкість обертання | 5350 об/хв |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 160 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість зубів/сегментів | 24 |
| Артикул | 16483 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | по дереву - 160х16/20 24 зуб. |
| Робочий матеріал | деревина |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Диск пильний DeWALT EXTREME, 210 х 30 мм, 40z, ATB, 7 градусів, 7000 об/хв. (DT20433)
1654 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT EXTREME WORKSHOP, 216 х 30 мм, 48 z (ATB) - 5 градусів (DT4320)
3927 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT алмазний кераміка/кахель, 76 х 1,0 х 9,5 мм, 1 шт. (DT20591)
567 грн