Код: U0461486
Є в наявності
592 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Tolsen |
| Діаметр посадковий: | 30 мм |
| Діаметр зовнішній: | 254 мм |
| Товщина диска: | 3 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Кількість зубів/сегментів: | 60 |
| Артикул: | 76461 |
| Кількість предметів в упаковці: | 1 |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Діаметр посадковий | 30 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 254 мм |
| Товщина диска | 3 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість зубів/сегментів | 60 |
| Артикул | 76461 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | пильный с ТВС напайками по дереву 254х60Т*30мм |
| Робочий матеріал | деревина |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Диск пильний DeWALT CONSTRUCTION 216 х 30 мм, 24z (ATB) - 5 градусів (DT1952)
1032 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT EXTREME WORKSHOP, 190 х 30 мм, 48 z (TCG), -5 градусів (DT4094)
3762 грн