Код: U0932992
Є в наявності
3102 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Milwaukee |
| Діаметр посадковий: | 30 мм |
| Кут заточування: | -5 ° |
| Діаметр зовнішній: | 235 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Кількість зубів/сегментів: | 60 |
| Ширина пропила: | 2.4 мм |
| Артикул: | 4932471309 |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Діаметр посадковий | 30 мм |
| Кут заточування | -5 ° |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 235 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість зубів/сегментів | 60 |
| Ширина пропила | 2.4 мм |
| Артикул | 4932471309 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Країна виробництва | США |
| Модель | Alu PFTE 235х30х2,4мм, 60 зуб. |
| Робочий матеріал | деревина, ДСП, ламінат, МДФ |
| Для дисків по дереву | |
| Геометрія зуба | TF |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Диск пильний DeWALT СONSTRUCTION, 184 х 16 мм, 30 z, АТВ, 10 градусів (DT1940)
921 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT EXTREME, 165 х 20, 24 z, геометрія зуба ATB, 18 град (DT10300)
954 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT універсальний, 115 х 9.5 мм, 24z, TCT, 5000 об/хв (DT20420)
529 грн