Код: U0965047
Є в наявності
14316 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | DeWALT |
| Діаметр посадковий: | 25.4 мм |
| Кут заточування: | 10 ° |
| Швидкість обертання: | 1800 об/хв |
| Діаметр зовнішній: | 355 мм |
| Товщина диска: | 1.75 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Кількість зубів/сегментів: | 90 |
Опис
Особливості DT1922✔ Пилкові диски DeWALT METAL CUTTING для нержавіючої сталі виготовлені з використанням карбіду, який продовжує термін служби і зменшує гравіювання і колірне кодування в залежності від матеріалу.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Діаметр посадковий | 25.4 мм |
| Кут заточування | 10 ° |
| Швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 355 мм |
| Товщина диска | 1.75 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість зубів/сегментів | 90 |
| Ширина пропила | 2.15 мм |
| Артикул | DT1922 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Країна виробництва | США |
| Модель | METAL CUTTING , 355 х 25.4 мм, 90 z, MTCG+R, 10 гр |
| Робочий матеріал | метал |
| Для дисків по дереву | |
| Геометрія зуба | MТCG + R |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Диск пильний DeWALT METAL CUTTING, 355 х 25.4 мм, 66 z, TCG, 1.5 град, 1800 об/хв. (DT1926)
10604 грн