Код: U0621149
Є в наявності
7298 грн
Основні характеристики:
| Тип установки: | пересувний |
| Виробник: | Enersol |
| Об'єм ресивера: | 50 л |
| Потужність: | 1.8 кВт |
| Продуктивність: | 200 л/хв |
| Тиск: | 8 бар |
| Напруга: | однофазний (220/230 В) |
| Додатково: | ручка для транспортування, манометр |
Опис
Виробник EnerSol.
• Серія малих поршневих оливних компресорів для нечастого використання в домашньому господарстві або в невеликих майстернях.
• Компактні розміри є зручними для роботи в обмеженому просторі.
• Швидке наповнення ресивера стисненим повітрям.
• Компресори обладнано пристроєм для захисту двигуна.
• Пристрій спрацьовує в разі перегрівання двигуна внаслідок виникнення будь-якої несправності, перериваючи електроживлення.
Характеристики
| Основні технічні характеристики | |
|---|---|
| Тип установки | пересувний |
| Основні характеристики | |
| Виробник | Enersol |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Потужність | 1.8 кВт |
| Продуктивність | 200 л/хв |
| Тиск | 8 бар |
| Живлення | |
| Напруга | однофазний (220/230 В) |
| Додатково | |
| Додатково | ручка для транспортування, манометр |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 24 |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Осушитель | немає |
| Розташування ресивера | горизонтальне |
| Система охолодження циліндрів | повітряна |
| Артикул | ES-AC200-50-1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | поршневий 200 л/хв, 1.8 кВт, вага 31 кг |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Компресор Enersol гвинтовий ES-AC560-100-1SS, 560 л/хв, 3 кВт, 119.0 кг (ES-AC560-100-1SS)
59998 грн
Є в наявності
Компресор GTM 100л, 400/300л/хв, 2,2кВт, 10бар, 220В, 2 циліндри (KCH2070B-100L)
21999 грн