Код: U0895325
Є в наявності
10392 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Welldo |
| Потужність: | 800 Вт |
| Сумісність: | універсальний |
| Особливості: | насадка для пилососу, шланг для пилососа |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Ємність фільтра: | 2 л |
| Артикул: | VACWDW |
| Країна виробництва: | Китай |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Welldo |
| Потужність | 800 Вт |
| Сумісність | універсальний |
| Додатково | |
| Особливості | насадка для пилососу, шланг для пилососа |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність фільтра | 2 л |
| Артикул | VACWDW |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 800W, 2L, with washable filter |
Вас також можуть зацікавіти