Код: U0416307
Є в наявності
1624 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Topex |
| Вантажопідйомність: | 35 кг |
| Висота, см: | 42 |
| Ширина, см: | 37 |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | 79R306 |
| Кількість коліс: | 2 |
| Країна виробництва: | Китай |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Topex |
| Вантажопідйомність | 35 кг |
| Фізичні характеристики | |
| Висота, см | 42 |
| Ширина, см | 37 |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | 79R306 |
| Кількість коліс | 2 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | универсальный, складной, 35 кг |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Візок вантажний Bosch складний, алюмінієвий, платформа 52.3х50.8см, до 125кг (1.600.A00.1SA)
9132 грн
Є в наявності
Візок вантажний Stanley універсальний, платформа 35.5х24см, до 200кг (SXWT-HT522)
2799 грн
Є в наявності
Візок вантажний Stanley до 100кг, розмір платформи 49х28см, вага 4,75кг (SXWT-FT582)
4298 грн