Код: U1109249
Є в наявності
4699 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Stanley |
| Вантажопідйомність: | 200 кг |
| Вага, кг: | 11.6 |
| Висота, см: | 110 |
| Глибина, см: | 78 см |
| Ширина, см: | 60 |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | SXWT-HT535 |
Опис
✔ Вантажний візок з міцною суцільнометалевою конструкцією, яка забезпечує надійність і довговічність.
✔ Призначений для легкого та безпечного переміщення важких вантажів, коробок і меблів як у приміщенні, так і на відкритому повітрі.
✔ Ергономічні пластикові ручки з накладками для захисту пальців забезпечують зручний захват і комфорт під час роботи.
✔ Візок є чудовим вибором для роботи як у домашніх умовах, так і в комерційній сфері, забезпечуючи простоту використання та надійність.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Фізичні характеристики | |
| Вага, кг | 11.6 |
| Висота, см | 110 |
| Глибина, см | 78 см |
| Ширина, см | 60 |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | SXWT-HT535 |
| Кількість коліс | 2 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | до 200 кг, розмір платформи 42х15,5 см, вага 11,6 |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Візок вантажний DeWALT для інструментальних ящиків TSTAK, до 100 кг (DWST1-71196)
12689 грн