Код: U0458501
Є в наявності
1694 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Tolsen |
| Вантажопідйомність: | 70 кг |
| Вага, кг: | 4 |
| Висота, см: | 98 |
| Глибина, см: | 27.5 |
| Ширина, см: | 42 |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | 62600 |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Вантажопідйомність | 70 кг |
| Фізичні характеристики | |
| Вага, кг | 4 |
| Висота, см | 98 |
| Глибина, см | 27.5 |
| Ширина, см | 42 |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | 62600 |
| Кількість коліс | 2 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | раскладной 98 см 70 кг, 42х27.5 см |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Візок вантажний Stanley до 100кг, розмір платформи 49х28см, вага 4,75кг (SXWT-FT582)
4298 грн
Є в наявності
Візок вантажний Bosch складний, алюмінієвий, платформа 52.3х50.8см, до 125кг (1.600.A00.1SA)
9132 грн
Є в наявності
Візок вантажний Stanley до 200 кг, розмір платформи 42х15,5 см, вага 11,6 (SXWT-HT535)
4699 грн