Код: U1134023
Є в наявності
116 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Voltronic |
| Довжина інструмента: | 125 мм |
| Матеріал інструменту: | сталь |
| Тип: | прецизійні |
| Матеріал рукояті: | багатокомпонентний |
| Гарантія, міс: | 6 |
| Артикул: | YT-MT125Pl |
| Країна виробництва: | Китай |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Довжина інструмента | 125 мм |
| Матеріал інструменту | сталь |
| Тип | прецизійні |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал рукояті | багатокомпонентний |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 6 |
| Артикул | YT-MT125Pl |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 125мм, 55гр, чорно-жовтогарячі ручки |
Вас також можуть зацікавіти