Код: U0459733
Є в наявності
190 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Tolsen |
| Довжина інструмента: | 200 мм |
| Матеріал інструменту: | сталь |
| Тип: | звичайні |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | 10345 |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | "ПРОФІ" 200 мм |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Довжина інструмента | 200 мм |
| Матеріал інструменту | сталь |
| Тип | звичайні |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | 10345 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | "ПРОФІ" 200 мм |
Вас також можуть зацікавіти