Код: U1133878
Є в наявності
99 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Voltronic |
| Довжина інструмента: | 110 мм |
| Матеріал інструменту: | сталь |
| Тип: | прецизійні |
| Матеріал рукояті: | гума |
| Гарантія, міс: | 6 |
| Артикул: | YT-Red110x8 |
| Країна виробництва: | Китай |
Опис
Шматочки з червоними ручками мають розміри 110х8мм та важать 87гр.
Характеристики:
1. Кусачки
2. Червоні ручки
3. Розміри: 110х8мм
4. Вага: 87гр
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Довжина інструмента | 110 мм |
| Матеріал інструменту | сталь |
| Тип | прецизійні |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал рукояті | гума |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 6 |
| Артикул | YT-Red110x8 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 110х8мм, 87гр |
Вас також можуть зацікавіти