Код: U1105513
Є в наявності
379 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Voltronic |
| Тип: | піроксилінові |
| Висота: | 53 мм |
| Гарантія, міс: | 6 |
| Артикул: | YT-PMNS6 |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | монтажні піроксилінові 8х53 мм, підвіс під шпильку |
| Кількість в упаковці: | 100 шт |
Опис
Монтажні цвяхи піроксилінові із підвісом під шпильку діаметром 6 мм.
Характеристики:
1. Тип: цвяхи
2. Матеріал: піроксиліновий
3. Підвіс: під шпильку
4. Діаметр шпильки: 6 мм
5. Розміри упаковки 190х115х100
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Тип | піроксилінові |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 53 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 6 |
| Артикул | YT-PMNS6 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | монтажні піроксилінові 8х53 мм, підвіс під шпильку |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Цвяхи DeWALT сталеві DNPT, термічне, L=63 мм, D=2.8 мм, кут 33 град, 1200 шт (DNPT28R63HDZ)
3232 грн