Код: U0740589
Є в наявності
7748 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Bostitch |
| Покриття: | оцинковане |
| Сумісність: | для цвяхозабивачів з барабанною обоймою |
| Тип: | F |
| Висота: | 80 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | F310R80Q |
| Країна виробництва: | Польща |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bostitch |
| Покриття | оцинковане |
| Сумісність | для цвяхозабивачів з барабанною обоймою |
| Тип | F |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 80 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | F310R80Q |
| Країна виробництва | Польща |
| Модель | F, для барабанних обойм, L80мм, d3.1мм, d капелюшк |
| Переріз | 3.1 мм |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 5400 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Цвяхи Bostitch PL, для прямих обойм, L=90мм, d=3.1мм, d капелюшка 6.7мм, 2000 шт (RH31R90)
3255 грн