Код: U0801822
Є в наявності
1973 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | DeWALT |
| Сумісність: | DeWALT DCN890 |
| Висота: | 15 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | DCN8901015 |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | по м'якому бетону для DCN890 L15мм, D 2.6мм,діам.г |
| Переріз: | 2.6 мм |
Опис
Особливості DCN8901015✔ Для використання з цвяхозабивним пістолетом DCN890.
✔ Цвяхи ідеально підходять для робіт по м’якому бетону.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Сумісність | DeWALT DCN890 |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 15 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | DCN8901015 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | по м'якому бетону для DCN890 L15мм, D 2.6мм,діам.г |
| Переріз | 2.6 мм |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 1005 шт |
Вас також можуть зацікавіти