Код: U1105511
Є в наявності
470 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Voltronic |
| Тип: | піроксилінові |
| Висота: | 16 мм |
| Гарантія, міс: | 6 |
| Артикул: | YT-PMN16PC |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | монтажні піроксилінові 8х52мм, затискач для труб 2 |
| Кількість в упаковці: | 100 шт |
Опис
Цвяхи монтажні піроксилінові призначені для використання у складанні та встановленні труб.
Характеристики:
1. Довжина: 16мм
2. Тип: затискач для труб
3. Розміри упаковки 190х115х100
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Тип | піроксилінові |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 16 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 6 |
| Артикул | YT-PMN16PC |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | монтажні піроксилінові 8х52мм, затискач для труб 2 |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Цвяхи Voltronic монтажні піроксилінові, 7.3х32мм, кругла шайба 16мм, 200 шт (YT-PMN32R)
590 грн
Є в наявності
Цвяхи Bostitch тип "MINI TIP S", L=20 мм, d=0.8 мм, капелюшок 1.3 мм, 20000 шт (MB8-20-20M)
1984 грн