Код: U0740582
Є в наявності
7534 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Bostitch |
| Покриття: | сталь покрита лаком |
| Сумісність: | для цвяхозабивачів з барабанною обоймою |
| Тип: | F |
| Висота: | 40 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | F250R40Q |
| Країна виробництва: | Польща |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bostitch |
| Покриття | сталь покрита лаком |
| Сумісність | для цвяхозабивачів з барабанною обоймою |
| Тип | F |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | F250R40Q |
| Країна виробництва | Польща |
| Модель | F, для барабанних обойм, L40мм, d2.5мм, d капелюшк |
| Переріз | 2.5 мм |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 13860 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Цвяхи DeWALT сталеві DNBSB, L=50 мм, D=1.6 мм, кут нахилу 0 гр, 2500 шт (DNBSB1650Z)
666 грн
Є в наявності
Цвяхи Bostitch PT, для прямих обойм, L=90мм, d=3.1мм, d капелюшка 7.7мм, 2200 шт (PT3190)
4684 грн