Код: U0285255
Є в наявності
14563 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Makita |
| Вид: | класична |
| Крок ланцюга: | 3/8 дюйма |
| Призначення: | професійний |
| Рівень звукового тиску: | 101.9 дБ |
| Тип: | електропила |
| Функції: | плавний пуск, автоматичне змащення ланцюга, швидка заміна ланцюга, гальмо ланцюга, блокування кнопки увімкнення |
| Швидкість обертання ланцюга: | 14.5 м/сек |
Опис
Особливості моделі Makita UC4551A:- Металева передня частина інструменту з шипами забезпечує більш легке управління і більш зручну роботу з інструментом
- Великий отвір масляного бака дозволяє користувачеві легко перевіряти рівень масла
- Ергономічна передня рукоятка забезпечує більш високу маневреність і більш зручне горизонтальне різання
- Натяг ланцюга без додаткових інструментів
- Автоматичний масляний насос забезпечує більш ефективне змащування ланцюга
- Регульований масляний насос відключається при роботі двигуна на холостому ходу
- Пристрій для натягу ланцюга забезпечує більш високу ефективність роботи інструменту
- Металевий стрижень для відхилення діючої сили
- Обмеження пускового струму (наявність плавного пуску)
- Інерційні гальма ланцюга
- Электротормоз двигуна
- Подвійна захисна ізоляція дозволяє використовувати пилу, підключаючи її в незаземлені мережі.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вид | класична |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
| Призначення | професійний |
| Рівень звукового тиску | 101.9 дБ |
| Тип | електропила |
| Функції | плавний пуск, автоматичне змащення ланцюга, швидка заміна ланцюга, гальмо ланцюга, блокування кнопки увімкнення |
| Швидкість обертання ланцюга | 14.5 м/сек |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 5.7 кг |
| Довжина пильної шини | 450 мм |
| Об'єм масляного бака | 0.2 л |
| Розмір | 505 х 220 х 200 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 36 |
| Артикул | UC4551A |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | UC4551A электрическая, 450мм |
| Двигун | |
| Розташування двигуна | пряме |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Ланцюгова пила EGO CSX3002 KIT, 56В, шина 30см, 45лан, 3/8P, 1,1мм, акум. 4Ah + ЗП (0140014003)
39999 грн