Код: U0731652
Є в наявності
5489 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Forte |
| Використання: | ручне |
| Додаткові функції: | можливість підключення пилососа, блокування кнопки увімкнення, паралельний упор |
| Заміна оснащення: | ключова |
| Максимальний кут нахилу: | 45 ° |
| Потужність: | 1800 Вт |
| Призначення: | побутовий |
| Швидкість обертання: | 5500 об/хв |
Опис
Пила Forte CS 200 TS – продуктивне обладнання побутового класу, яке призначене для розпилу дерева, деревинно-стружкових плит та ламінату. Основна сфера застосування – столярні роботи. Тип конструкції – настільний, із передбаченим стаціонарним кріпленням до верстата. Відрізняється хорошими технічними характеристиками, надійною будовою та безпечною роботою.
Особливості та переваги моделі CS 200 TS:
- оснащена потужним двигуном на 1800 Вт, здатним часто і довго пиляти найтвердіші породи дерева;
- збільшена опорна платформа забезпечує стійкість, має можливість фіксації болтами, що розширює можливості встановлення;
- передбачено патрубок для підключення пилососа, що забезпечує чистоту робочої зони;
- глибину можна змінювати в діапазоні від 0 до 65 мм залежно від форми заготівлі;
- у комплекті є великий різальний диск на 200 мм у діаметрі.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Використання | ручне |
| Додаткові функції | можливість підключення пилососа, блокування кнопки увімкнення, паралельний упор |
| Заміна оснащення | ключова |
| Максимальний кут нахилу | 45 ° |
| Потужність | 1800 Вт |
| Призначення | побутовий |
| Швидкість обертання | 5500 об/хв |
| Живлення | |
| Живлення | мережа |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 7.5 кг |
| Матеріал | пластик, метал |
| Посадковий діаметр пилкового диска | 20 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | 38635 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | CS 200 TS 1800Вт, 200мм |
| Характеристики електричного плиткоріза | |
| Діаметр диска | 200 мм |
| Технічні характеристики | |
| Глибина пропила під кутом 45 ° | 44 мм |
| Глибина пропила під кутом 90 ° | 65 мм |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Ланцюгова пила Bosch UniversalChainPole 18 аккумуляторная телескопическая (0.600.8B3.100)
9498 грн
Є в наявності
Дискова пила DeWALT 54В XR FLEXVOLT Li-lon, диск 165х20 мм, 6Ah+2Ah, кейс TSTAK (DCS520T2)
57699 грн
Є в наявності
Шабельна пила DeWALT 18 В XR Li-lon, 0 - 3200 ход/хв, кейс TSTAK (без АКБ та ЗП) (DCS382NT)
13899 грн