Код: U0792728
Є в наявності
5079 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Forte |
| Вид: | класична |
| Кількість ланок: | 57 шт |
| Крок ланцюга: | 3/8 дюйма |
| Максимальна потужність двигуна: | 2400 Вт |
| Об'єм паливного бака: | 0.15 л |
| Призначення: | побутовий |
| Тип: | електропила |
Опис
Ланцюгова пила FORTE FES 24-40 — це доволі потужний апарат.
Використання потужного 2,4 кВт електродвигуна дало змогу домогтися підвищеної ощадливості, малого шуму, екологічності та невибагливості в обслуговуванні. Серед запобіжних заходів представлені такі, як: система миттєвої зупинки ланцюга, захист рук і захист від випадкового увімкнення.
Також модель FORTE FES 24-40 примітна продуманою ергономікою й збалансованістю, які дають змогу розпилювати за будь-якого положення пили.
Захист:
- Від зворотного удару (моментальна зупинка ланцюга)
- Захист рук
- Безпечний вимикач
Риси:
- Легкий старт
- Підвищений ресурс двигуна
- Автоматичне змащування ланцюга
- Розпил можна робити в будь-якому положенні пили
- Дієва антивібраційна система
- Висока швидкість ланцюга для легкого різання
- Високоякісний протиударний пластик
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вид | класична |
| Кількість ланок | 57 шт |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
| Максимальна потужність двигуна | 2400 Вт |
| Об'єм паливного бака | 0.15 л |
| Призначення | побутовий |
| Тип | електропила |
| Функції | автоматичне змащення ланцюга, гальмо ланцюга, блокування кнопки увімкнення, масло покажчик |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Довжина пильної шини | 400 мм |
| Об'єм масляного бака | 0.26 |
| Розмір | 470 х 300 х 280 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | 37655 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | FES24-40 |
| Двигун | |
| Розташування двигуна | пряме |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Ланцюгова пила EGO CSX5000, 56В, шина 50см, 30м/с, (без АКБ та ЗП) (F840042002)
30999 грн