Код: U0731651
Є в наявності
3699 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Forte |
| Використання: | ручне |
| Додаткові функції: | можливість підключення пилососа, паралельний упор, блокування шпинделя, регулювання глибини пропилу |
| Заміна оснащення: | ключова |
| Максимальний кут нахилу: | 45 ° |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Призначення: | побутовий |
| Швидкість обертання: | 4500 об/хв |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Використання | ручне |
| Додаткові функції | можливість підключення пилососа, паралельний упор, блокування шпинделя, регулювання глибини пропилу |
| Заміна оснащення | ключова |
| Максимальний кут нахилу | 45 ° |
| Потужність | 1500 Вт |
| Призначення | побутовий |
| Швидкість обертання | 4500 об/хв |
| Живлення | |
| Живлення | мережа |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Матеріал | пластик, метал |
| Посадковий діаметр пилкового диска | 20 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | 37994 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | CS 185 1500Вт, 185мм |
| Характеристики електричного плиткоріза | |
| Діаметр диска | 185 мм |
| Технічні характеристики | |
| Глибина пропила під кутом 45 ° | 44 мм |
| Глибина пропила під кутом 90 ° | 65 мм |
Вас також можуть зацікавіти