Код: U1137807
Є в наявності
20136 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Solarverse |
| Максимальна ефективність (ККД): | 93% |
| Максимальна сила струму: | 120 А |
| Підключення до мережі: | 1 фаза |
| Потужність інвертора (активна): | 5 кВт |
| Тип інвертора: | автономний |
| Діапазон вхідних напруг (MPPT): | 60 - 115 В |
| Кількість MPP трекерів: | 1 |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Solarverse |
| Максимальна ефективність (ККД) | 93% |
| Максимальна сила струму | 120 А |
| Підключення до мережі | 1 фаза |
| Потужність інвертора (активна) | 5 кВт |
| Тип інвертора | автономний |
| Живлення | |
| Діапазон вхідних напруг (MPPT) | 60 - 115 В |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість MPP трекерів | 1 |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 9.7 кг |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Артикул | SV5048A |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | SV5048A 5kW |
| Робочі характеристики | |
| Діапазон робочих температур | -10...+50 °C |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Сонячний інвертор Deye SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4 WiFi, 50kW (SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4)
236940 грн