| Виробник: | EcoFlow |
| Максимальна сила струму: | 15 A |
| Підключення до мережі: | 3 фази |
| Потужність інвертора (активна): | 12 кВт |
| Тип інвертора: | гібридний |
| Напруга постійного струму (DC): | 800 В |
| Габарити: | 588 × 175 × 455 мм |
| Вага: | 29.6 кг |
Трифазний гібридний інвертор з резервним живленням 12 кВт
Гібридний інвертор EcoFlow PowerOcean дозволяє високоефективне використання та зберігання сонячної енергії для досягнення незалежності від електропостачання у вашому будинку. Трифазний інвертор інтегрований з резервним модулем, який надає вихідну потужність до 12 кВт, щоб живити практично кожний необхідний пристрій у разі відключення від мережі.
12 кВт вихідна потужність
До 12 кВт вихідної потужності, що дозволяє під'єднати всі важливі домашні прилади одночасно, включаючи пральні машини, посудомийні машини, електропіч тощо.
Автоматичний перемикач за 20 мс
Надзвичайно швидке перемикання для живлення ваших важливих приладів під час відключення електромережі. Ви не відчуєте цього, доки не побачите..
Обхідна лінія для забезпечення стабільного живлення
Якщо інвертор виявляє несправність, він перемикається у режим обходу, що дозволяє потоку електроенергії з мережі протікати через неї.
Підтримка кількох методів зв'язку
Зв'язок через Bluetooth, Wi-Fi, кабель та 4G.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Максимальна сила струму | 15 A |
| Підключення до мережі | 3 фази |
| Потужність інвертора (активна) | 12 кВт |
| Тип інвертора | гібридний |
| Живлення | |
| Напруга постійного струму (DC) | 800 В |
| Додатково | |
| Габарити | 588 × 175 × 455 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 29.6 кг |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 180 |
| Артикул | PowerOcean-Inverter-P3-12kW-DF |
| Відносна вологість | 0 - 100% |
| Країна виробництва | Україна |
| Модель | Power Ocean 12kWh 3phase |