Код: U1126419
Є в наявності
89995 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Intboard |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Артикул: | INFOCOM 21,5" 16/256Gb Windows |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | INFOCOM 21,5" 16/256Gb Windows |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Intboard |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | INFOCOM 21,5" 16/256Gb Windows |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | INFOCOM 21,5" 16/256Gb Windows |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Інтерактивний стіл Intboard INFOCOM 43" з 4core CPU/8GbRAM/128GbROMAndroid11blac (10450024)
95995 грн
Є в наявності
Інтерактивний стіл Intboard STYLE Х43 white MTK8788/8 Gb RAM/128 Gb ROM Andr (10535011)
147995 грн