Код: U0589226
Є в наявності
2730 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Olight |
| Типорозмір: | пропріетарний |
| Напруга: | 7.2 В |
| Також шукають: | з великою ємністю |
| Ємність: | 7000mAh |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Артикул: | BPTJ-Pro |
| Електрохімічна система: | літій-іонна (Li-ion) |
Опис
Акумуляторний блок BPTJ-pro для Olight Javelot Pro. Акумулятор типу Li-Ion ємністю 7000 mAh. Заряджається за допомогою магнітного зарядного USB-пристрою.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Olight |
| Типорозмір | пропріетарний |
| Живлення | |
| Напруга | 7.2 В |
| Додатково | |
| Також шукають | з великою ємністю |
| Фізичні характеристики | |
| Ємність | 7000mAh |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | BPTJ-Pro |
| Електрохімічна система | літій-іонна (Li-ion) |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | для Javelot Pro |
| Форма батареї | циліндрична |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
Вас також можуть зацікавіти