Код: U0949975
Є в наявності
1494 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Mactronic |
| Типорозмір: | 18650 |
| Напруга: | 3.7 В |
| Ємність: | 3350mAh |
| Вага: | 48 г |
| Колір: | чорний |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Артикул: | RAC0026 |
Опис
Акумулятор Mactronic Li-ion 18650 3350 mAh це елемент живлення для тактичних ліхтарів Mactronic серії BLACK EYE та NIGHT HUNTER та ряду інших ліхтарів. Він також підійде для портативних пристроїв, що працюють з акумулятором 18650 з випуклим контактом "+" та напругою 3.7V. Час до повної зарядки до 5 годин.
Технічні характеристики:
Тип: Li-ion;
Ємність: 3350 mAh;
Напруга: 3.7 V;
Час до повного заряду: 5 год;
Необхідність обслуговування: необслуговуваний;
Призначення: елемент живлення для ліхтарів Mactronic серії BLACK EYE та NIGHT HUNTER, для портативних приладів, що працюють на акумуляторах 18650 з випуклим контактом "+";
Колір: Black (чорний);
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Mactronic |
| Типорозмір | 18650 |
| Живлення | |
| Напруга | 3.7 В |
| Фізичні характеристики | |
| Ємність | 3350mAh |
| Вага | 48 г |
| Колір | чорний |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | RAC0026 |
| Електрохімічна система | літій-іонна (Li-ion) |
| Країна виробництва | Польща |
| Модель | Li-ion 18650 3350 mAh |
| Форма батареї | циліндрична |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Акумулятор AAA R03 600mAh 1.2V NiMH Rechargeable Battery, 2шт/бл PkCell (PC/AAA600-2BR)
100 грн