Код: U0949975
Есть в наличии
1 494 грн
Основные характеристики:
| Производитель: | Mactronic |
| Типоразмер: | 18650 |
| Напряжение: | 3.7 В |
| Вес: | 48 г |
| Ёмкость: | 3350mAh |
| Цвет: | черный |
| Гарантия, мес: | 12 |
| Артикул: | RAC0026 |
Описание
Акумулятор Mactronic Li-ion 18650 3350 mAh це елемент живлення для тактичних ліхтарів Mactronic серії BLACK EYE та NIGHT HUNTER та ряду інших ліхтарів. Він також підійде для портативних пристроїв, що працюють з акумулятором 18650 з випуклим контактом "+" та напругою 3.7V. Час до повної зарядки до 5 годин.
Технічні характеристики:
Тип: Li-ion;
Ємність: 3350 mAh;
Напруга: 3.7 V;
Час до повного заряду: 5 год;
Необхідність обслуговування: необслуговуваний;
Призначення: елемент живлення для ліхтарів Mactronic серії BLACK EYE та NIGHT HUNTER, для портативних приладів, що працюють на акумуляторах 18650 з випуклим контактом "+";
Колір: Black (чорний);
Характеристики
| Основные характеристики | |
|---|---|
| Производитель | Mactronic |
| Типоразмер | 18650 |
| Питание | |
| Напряжение | 3.7 В |
| Физические характеристики | |
| Вес | 48 г |
| Ёмкость | 3350mAh |
| Цвет | черный |
| Другие характеристики | |
| Гарантия, мес | 12 |
| Артикул | RAC0026 |
| Модель | Li-ion 18650 3350 mAh |
| Страна производства | Польша |
| Форма батареи | цилиндрическая |
| Электрохимическая система | литий-ионная (Li-ion) |
| Комплектация набора | |
| Количество в упаковке | 1 шт |
Рекомендуемые товары