| Виробник: | Duracell |
| Типорозмір: | AA |
| Напруга: | 1.2 В |
| Також шукають: | пальчикові, для фотоапарата |
| Ємність: | 2500mAh |
| Гарантія, міс: | 60 |
| Артикул: | 5000394057203 / 5007308 |
| Електрохімічна система: | NiMh |
Duracell дає тобі енергію робити більше - з потужними акумуляторами, які живлять твої пристрої. Наші NiMH акумулятори типу AA з ємністю 2500 mAh ідеально підходять для пристроїв з високим енергоспоживанням, таких як контролери Xbox, викрутки, іграшки, цифрові камери тощо. Їх можна перезаряджати сотні разів, також це наші акумулятори №1 з найдовшим терміном роботи на одному заряді* - вони зберігають заряд до 12 місяців, якщо не використовуються**. Кожен акумулятор ретельно перевіряється на якість, безпеку та герметичність, щоб переконатися, що ви отримуєте найкращу можливу якість від Duracell - навіть після 10 років зберігання акумулятори можна перезаряджати***
*Для акумуляторів типорозміру AA; до 300 перших заряджань в одному й тому ж самому зарядному пристрої. **Невикористані акумулятори можна перезаряджати навіть після 10 років зберігання. Комерційна гарантія. ***Зберігають до 80% заряду після 12 місяців зберігання без використання
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Duracell |
| Типорозмір | AA |
| Живлення | |
| Напруга | 1.2 В |
| Додатково | |
| Також шукають | пальчикові, для фотоапарата |
| Фізичні характеристики | |
| Ємність | 2500mAh |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 60 |
| Артикул | 5000394057203 / 5007308 |
| Електрохімічна система | NiMh |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | AA HR6 2500mAh * 4 |
| Форма батареї | циліндрична |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 4 шт |