Код: U1098288
Є в наявності
949 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Verico |
| Типорозмір: | D (R20,373) |
| Напруга: | 1.5 В |
| Ємність: | 7400mAh |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Артикул: | 1BTOV-A5N0A2-NN |
| Електрохімічна система: | літій-іонна (Li-ion) |
| Країна виробництва: | Китай |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Verico |
| Типорозмір | D (R20,373) |
| Живлення | |
| Напруга | 1.5 В |
| Фізичні характеристики | |
| Ємність | 7400mAh |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | 1BTOV-A5N0A2-NN |
| Електрохімічна система | літій-іонна (Li-ion) |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | D/R20 USB Type-С 7400mAh/11100mWh 1.5V Li-ion 2шт. |
| Форма батареї | циліндрична |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
Вас також можуть зацікавіти