Код: U0947563
Є в наявності
249 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Liitokala |
| Типорозмір: | 21700 |
| Максимальний струм заряду: | 1A |
| Напруга: | 3.7 В |
| Ємність: | 5000mAh |
| Колір: | жовтий |
| Гарантія, міс: | 6 |
| Артикул: | Lii-50E / 23384 |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Типорозмір | 21700 |
| Живлення | |
| Максимальний струм заряду | 1A |
| Напруга | 3.7 В |
| Фізичні характеристики | |
| Ємність | 5000mAh |
| Колір | жовтий |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 6 |
| Артикул | Lii-50E / 23384 |
| Електрохімічна система | літій-іонна (Li-ion) |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 21700 5000mah, (4700-5100mah) 15A, 3.7V(2.5-4.2V), |
| Форма батареї | циліндрична |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Акумулятор до фото/відео Extradigital Panasonic BLJ31, Li-ion, 3050 mAh (BDP2696)
856 грн