Код: U0573167
Є в наявності
210 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Liitokala |
| Типорозмір: | 18650 |
| Напруга: | 4.2 В |
| Також шукають: | з великою ємністю |
| Ємність: | 3350mAh |
| Гарантія, міс: | 1 |
| Артикул: | Lii-32A |
| Електрохімічна система: | літій-іонна (Li-ion) |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Типорозмір | 18650 |
| Живлення | |
| Напруга | 4.2 В |
| Додатково | |
| Також шукають | з великою ємністю |
| Фізичні характеристики | |
| Ємність | 3350mAh |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 |
| Артикул | Lii-32A |
| Електрохімічна система | літій-іонна (Li-ion) |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 18650 3200mAh Li-Ion, (3050-3350mah), 3.7V (2.75-4 |
| Форма батареї | циліндрична |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
Вас також можуть зацікавіти