Код: U1070987
Є в наявності
41963 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Dibal |
| Тип: | торгові |
| Тип дисплея: | рідкокристалічний |
| Вага: | 9 кг |
| Колір: | сірий |
| Колір символів індикатора: | сірий |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Інтерфейси: | RS-232 |
Опис
Ваги Dibal — це перевірена десятиліттями Європейська якість, найвищий рівень зносостійкості та сучасна функціональність. Сучасні торгові ваги серії 500 від компанії Dibal вирізняються високою технологічністю, вдалим дизайном і продуктивною працею.
Ваги M525T можуть бути обладнані на вибір графічним або сегментним екраном, на якому буде показуватись найменування продукту, його вага ціна та інші дані. Додатковою функцією для графічного дисплея є можливість показу логотипів, реклами й інтерфейсу 4 видів дизайну.
Ваги серії 500 розроблені з урахуванням потреб користувачів і сервісних служб:
- «Докладне меню»
- Спеціальні клавіші для прямого доступу до меню і його програмування дають змогу змінити ціну, додати PLU або постачальника, отримати звіти про продажі.
- Прямий доступ до 999 PLU з клавіатури.
- Настроюваний системний пароль для гарантування безпеки
Касета:
- Миттєва зміна рулону паперу, а також касети
- Друк без підкладки (рулони самоклейних етикеток без підкладки)
- Ваги можуть роздруковувати етикетки різної довжини без підкладки
- Ваги можуть друкувати етикетки або чеки звичайного типу (з підкладкою), для цього необхідно просто змінити касету та режим роботи
Особливості:
- Сучасний і ергономічний дизайн
- Два варіанти вироблення з розміщення клавіатури — зі стояком і з клавіатурою на стояку
- Великий дисплей
- Висока швидкість: друку, під'єднання, зважування, передавання даних
- Кількість клавіш прямого доступу — 158
- Касета — миттєва заміна
- Простота в налаштуванні та роботі
- Можливість автономного живлення (опція)
- Застосування новітніх технологій
- 3-рівнева система підсумкових етикеток (лоток –1 рівень; Коробка – 2 рівень; палета — 3 рівень)
- Можливість роботи з новою штрих-кодовою символікою GS1 DataBar
- Можливість складського обліку
- Зручне ПЗ для роботи з вагами та для їхньої інтеграції з торговими системами
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Dibal |
| Тип | торгові |
| Дисплей | |
| Тип дисплея | рідкокристалічний |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Колір | сірий |
| Колір символів індикатора | сірий |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Інтерфейси | RS-232 |
| Артикул | 7M251T2LGMUA |
| Вибірка маси тари | 5.998 кг |
| Дискретність відліку | 2 г (0.04 - 6 кг), 5 г (6-15 кг) |
| Країна виробництва | Іспанія |
| Межа зважування | 15 кг |
| Модель | M525T ALPHA 6/15KG UKRAINE |
| Розмір платформи | 360 х 260 мм |
Вас також можуть зацікавіти