| Виробник: | Noveen |
| Тип: | побутовий |
| Тип керування: | електронне |
| Габарити: | 325 х 210 х 195 мм |
| Особливості: | UV-лампа, дисплей LCD |
| Вага: | 2.9 кг |
| Колір: | білий |
| Гарантія, міс: | 30 |
Найкращий спосіб контролювати вологість
Поглинач вологи DH450 видаляє зайву вологість з повітря, надаючи вашому приміщенню потрібний мікроклімат.
Цей надійний пристрій має два режими роботи: осушення та УФ-очищення, завдяки чому, він повністю забезпечить ваш житловий простір комфортними умовами. Завдяки потужності сушіння 520 мл на 24 години (за умови 25°C і вологості 80%), DH450 швидко та ефективно знижує вологість в повітрі, запобігаючи розвитку цвілі, грибків і неприємних запахів.
Його автоматична функція відключення робить його безпечним і легким у використанні, а зручна сенсорна панель робить налаштування пристрою легким та інтуїтивним. DH450 також підтримує оптимальну вологість в приміщенні, що забезпечує комфортні умови для вашого здоров'я та благополуччя.
Вбудована ємність для води об'ємом 1 літр дозволяє легко відслідковувати рівень вологості та зручно очищати пристрій. Модель DH450 також має функцію розморожування для додаткової зручності. Забудьте про проблеми з вологістю в вашому приміщенні завдяки DH450.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Noveen |
| Тип | побутовий |
| Тип керування | електронне |
| Додатково | |
| Габарити | 325 х 210 х 195 мм |
| Особливості | UV-лампа, дисплей LCD |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 2.9 кг |
| Колір | білий |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 30 |
| Cпосіб установки | мобільний |
| Артикул | DH450 |
| Влаговидалення (л/добу) | 0.52 л/добу |
| Країна виробництва | Китай |
| Місткість резервуару | 1 л |
| Модель | DH450 |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Телефонні функції | |
| Основні функції | видалення вологи |
| Загальні | |
| Дисплей | так |