Код: U1092573
Є в наявності
7099 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Ariston |
| Тип: | побутовий |
| Тип керування: | сенсорне |
| Габарити: | 42 x 32 x 21.5 см |
| Особливості: | функція автоматичного розморожування, Автоматичне вимикання, автоматична діагностика, автоматичний перезапуск |
| Вага: | 11.3 кг |
| Колір: | білий з сірим |
| Гарантія, міс: | 12 |
Опис
Домашній осушувач повітря розроблено з найкращих матеріалів, що забезпечують функціональність у будь-яких умовах.Ефективна потужність
DEOS EVO 12 - портативний електричний осушувач повітря, що ефективно справляється з вологістю в закритих приміщеннях. Володіє електричною потужністю 250 Вт і максимальною витратою повітря 110 м3/год, що є оптимальними параметрами осушувача для приміщень площею до 25 м2.
Автоматичні механізми
- Автоматичне вимкнення - у разі заповнення бака.
- Автоматична діагностика - у разі виникнення будь-яких несправностей осушувач перестає працювати і виводить на дисплей код помилки.
- Автоматичний перезапуск - якщо пристрій несподівано вимкнеться через вимкнення електроенергії, він автоматично перезапуститься з попереднім налаштуванням функції під час відновлення живлення.
- Функція автоматичного розморожування - коли на змійовиках випарника починає утворюватися іній, компресор зупиняється, а вентилятор працює доти, доки не зникне іній.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Тип | побутовий |
| Тип керування | сенсорне |
| Додатково | |
| Габарити | 42 x 32 x 21.5 см |
| Особливості | функція автоматичного розморожування, Автоматичне вимикання, автоматична діагностика, автоматичний перезапуск |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 11.3 кг |
| Колір | білий з сірим |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Cпосіб установки | мобільний |
| Артикул | Deos EVO 12 |
| Влаговидалення (л/добу) | 0.15 л/добу |
| Країна виробництва | Китай |
| Місткість резервуару | 1.5 л |
| Модель | Deos EVO 12 |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Таймер | так |
| Телефонні функції | |
| Основні функції | авторестарт зі збереженням налаштувань, видалення вологи |
| Загальні | |
| Дисплей | так |
Вас також можуть зацікавіти