| Виробник: | Karcher |
| Додаткові характеристики: | колеса для транспортування |
| Максимальний тиск: | 150 бар |
| Можливість використання шампуню: | є |
| Продуктивність: | 600 л/год |
| Тип: | універсальна |
| Також шукають: | професійні |
| Вага: | 51 кг |
Апарат високого тиску HD 6/15-4 M Classic від Karcher із серії Classic відрізняється простотою в експлуатації, міцною конструкцією та якісними компонентами, що гарантують тривалий термін служби. Ця модель середнього класу підходить для різних завдань очищення, таких як миття автомобілів, сільськогосподарської техніки, очищення виробничого обладнання та фасадів будівель. Насос із кривошипно-шатунним механізмом і латунною головкою блоку циліндрів розрахований на роботу з водою при температурі до 60°C. Він підтримує функцію всмоктування води і дозволяє регулювати її витрату та робочий тиск. 4-полюсний низькообертовий електродвигун знижує знос насоса, який додатково захищений вбудованим фільтром для води. Зручний доступ до основних компонентів спрощує технічне обслуговування. Модель також обладнана тримачами для аксесуарів з роз'ємами EASY!Lock, що забезпечують швидку і просту заміну елементів.
Основні переваги Idrobase Karcher HD 6/15-4 M Classic:- Професійне обладнання для прибирання
- 220 В - робоча напруга живлення
- 3.4 кВт - потужність двигуна
- 190 бар – максимальний тиск води на виході
- 600 л/година - максимальна продуктивність
- 60 С – максимальна температура води на вході
- Просте керування
- Колеса для транспортування
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Додаткові характеристики | колеса для транспортування |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Можливість використання шампуню | є |
| Продуктивність | 600 л/год |
| Тип | універсальна |
| Додатково | |
| Також шукають | професійні |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 51 кг |
| Довжина кабеля | 5 м |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | 1.367-900.0 |
| Довжина шланга | 10 м |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна температура води | 60 °C |
| Модель | HD 6/15-4 M Classic |
| Споживана потужність | 3.4 кВт |