Код: U1153739
Є в наявності
583 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Voltronic |
| Тип: | розтягується |
| Вага: | 1.305 кг |
| Матеріал: | ПВХ |
| Гарантія, міс: | 1 |
| Діаметр шланга зовнішній: | 25 мм |
| Артикул: | Garden hose 25-75 |
| Довжина: | 25 м - 75 м |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Тип | розтягується |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 1.305 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 |
| Діаметр шланга зовнішній | 25 мм |
| Артикул | Garden hose 25-75 |
| Довжина | 25 м - 75 м |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 25-75м/250ft + розпилювач, насадка на кран, Blue/G |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Шланг для поливу 2E AquaFlex Green 1/2", 30м, 3 шари, 10бар, -5+50°C (2E-GHE12GN30)
499 грн
Є в наявності
Шланг для поливу Gruntek King Cobra з пістолетом та перехідниками 5 шт. (296225001)
2199 грн