Код: U1135642
Є в наявності
275 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | EMOS |
| Застосування: | зовнішнє |
| Кількість роз'ємів: | 2 шт |
| Рівень захисту: | IP44 |
| Розміри основи: | 178 х 65 х 54 мм |
| Спосіб монтажу: | накладний |
| Технічні особливості: | заземлення, кришка |
| Колір: | сірий, чорний |
Опис
Подвійна розетка EMOS A1396.3 від чеського бренду Emos – це високоякісний вологостійкий пристрій, що поєднує функціональність і стиль.
Класичний дизайн корпусу виконаний у сіро-чорному кольорі.
- Розетка розрахована на навантаження 250 16 A, оснащена заземленням типу Schuko.
- Тип кріплення: накладний (на стіну).
- Розетка захищена від пилу та бризок води за стандартом IP44.
- Гніздо розетки накривається кришкою.
Характеристики:
- Тип кріплення – на стіні;
- Рейтинг IP – IP44;
- Напруга/струм – 250 В ~ / 16 А макс.
Чеський виробник EMOS вже майже 30 років пропонує малу побутову електроніку, яка є невід'ємною частиною нашого повсякденного життя.
Бренд EMOS включає: акумулятори, джерела світла та освітлювальна арматура для побутового та промислового використання, подовжувачі, ліхтарики, антени та малі електронні пристрої, такі як мультиметри, тестери, дверні дзвінки тощо.
EMOS є частиною транснаціональної групи LEGRAND , яка є міжнародним фахівцем у галузі електричної та цифрової інфраструктури.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | EMOS |
| Застосування | зовнішнє |
| Кількість роз'ємів | 2 шт |
| Рівень захисту | IP44 |
| Розміри основи | 178 х 65 х 54 мм |
| Спосіб монтажу | накладний |
| Технічні особливості | заземлення, кришка |
| Фізичні характеристики | |
| Колір | сірий, чорний |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Максимальна напруга | 250 В |
| Артикул | A1396.3 |
| Країна виробництва | Чехія |
| Максимальний струм | 16 А |
| Модель | вертикальна зовнішня IP44 Сіро-чорна |
Вас також можуть зацікавіти