Код: U1151354
Є в наявності
169 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | EMOS |
| Рівень захисту: | IP44 |
| Розміри основи: | 96 х 39 х 30 мм |
| Спосіб монтажу: | накладний |
| Живлення: | від мережі |
| Колір: | білий |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Максимальна напруга: | 24 В |
Опис
Надійна кнопка, призначена для дротових дзвінків, живлених від трансформатора 8/12/24 В (наприклад, P57000TR). Завдяки вбудованому козирку вона захищена від дощу, а водонепроникний дизайн забезпечує безперебійну роботу навіть на вулиці.
Кнопка оснащена практичним тримачем для імені для зручного позначення мешканця.
Сумісність
Кнопка підходить для дротових дзвінків P57001, P57002, P57101, P57102.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | EMOS |
| Рівень захисту | IP44 |
| Розміри основи | 96 х 39 х 30 мм |
| Спосіб монтажу | накладний |
| Живлення | |
| Живлення | від мережі |
| Фізичні характеристики | |
| Колір | білий |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Максимальна напруга | 24 В |
| Тип кнопки | дротові |
| Артикул | P57000T |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | P57000T for P57101 / P57102 / P57001 / P57002 |
Вас також можуть зацікавіти