Код: U0804007
Є в наявності
861 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Stanley |
| Вид зубила: | плоске |
| Додаткові характеристики: | в захисному чохлі, захист долоні |
| Кількість предметів: | 1 шт |
| Тип: | один предмет |
| Загальна довжина: | 250 мм |
| Ширина: | 45 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
Опис
Особливості 4-18-333
✔ Кована конструкція з хромованадієвій сталі для високої міцності і зносостійкості
✔ Загартовано з різким охолодженням з подальшою відпусткою для тривалого терміну служби і додаткової безпеки
✔ Яскраве порошкове забарвлення для кращої помітності на робочому майданчику
✔ Для різання і сколювання твердого каменю, цеглини і бетону
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Вид зубила | плоске |
| Додаткові характеристики | в захисному чохлі, захист долоні |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Тип | один предмет |
| Фізичні характеристики | |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | 4-18-333 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | муляра (скарпель) FatMax, плоске, 45х250мм |
| Робочий матеріал (застосування) | бетон |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Зубило для перфоратора Sigma точкове із SDS-plus хвостовиком 14×250мм (1800111)
69 грн