Код: U0973193
Є в наявності
1066 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Toptul |
| Кількість предметів в наборі: | 1 шт |
| Особливості: | подовжувач для ключа |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | ALEA3255 |
| Довжина: | 580 мм |
| Країна виробництва: | Тайвань |
| Модель: | для ключів накидних 580мм, під ключ AAAV |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Кількість предметів в наборі | 1 шт |
| Додатково | |
| Особливості | подовжувач для ключа |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | ALEA3255 |
| Довжина | 580 мм |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Модель | для ключів накидних 580мм, під ключ AAAV |
| Комплектація набора | |
| Комплектація | один предмет |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Подовжувач для інструменту Toptul для ключів накидних 350мм, під ключ AAAV (ALEA2430)
695 грн
Є в наявності
Подовжувач для інструменту KING TONY 3/8" діелектричний VDE 250 мм (3221VE-10)
1525 грн