Код: U0879620
Є в наявності
30 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Sigma |
| Кількість предметів в наборі: | 1 шт |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Посадковий квадрат: | 1/4" |
| Артикул: | 6055411 |
| Довжина: | 75 мм |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | 1/4" 75мм CrV |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Кількість предметів в наборі | 1 шт |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Посадковий квадрат | 1/4" |
| Артикул | 6055411 |
| Довжина | 75 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 1/4" 75мм CrV |
| Комплектація набора | |
| Комплектація | один предмет |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Подовжувач для інструменту KING TONY 1/2" діелектричний VDE 125 мм (4251VE-05)
1416 грн
Є в наявності
Подовжувач для інструменту Toptul гнучкий тримач біт магнітний 1/4" L325мм (FTDE0833)
1132 грн