Код: U0973164
Є в наявності
1117 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Toptul |
| Кількість предметів в наборі: | 1 шт |
| Особливості: | фіксатор голівки, подовжувач для тріскачки, подовжувач для воротка |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Посадковий квадрат: | 1" |
| Артикул: | CAAO3208 |
| Довжина: | 200 мм |
| Країна виробництва: | Тайвань |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Кількість предметів в наборі | 1 шт |
| Додатково | |
| Особливості | фіксатор голівки, подовжувач для тріскачки, подовжувач для воротка |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Посадковий квадрат | 1" |
| Артикул | CAAO3208 |
| Довжина | 200 мм |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Модель | 1" 200мм |
| Комплектація набора | |
| Комплектація | один предмет |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Подовжувач для інструменту KING TONY 1/4" діелектричний VDE 125 мм (2221VE-06)
1030 грн
Є в наявності
Подовжувач для інструменту Toptul для ключів накидних 350мм, під ключ AAAV (ALEA2430)
695 грн
Є в наявності
Подовжувач для інструменту KING TONY 1/4" 125 мм діелектричний VDE, Т-образний (2178VE-05)
1603 грн