Код: U0973167
Є в наявності
88 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Toptul |
| Кількість предметів в наборі: | 1 шт |
| Особливості: | фіксатор голівки, подовжувач для тріскачки, подовжувач для воротка |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Посадковий квадрат: | 1/4" |
| Артикул: | CAAF0804 |
| Довжина: | 100 мм |
| Країна виробництва: | Тайвань |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Кількість предметів в наборі | 1 шт |
| Додатково | |
| Особливості | фіксатор голівки, подовжувач для тріскачки, подовжувач для воротка |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Посадковий квадрат | 1/4" |
| Артикул | CAAF0804 |
| Довжина | 100 мм |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Модель | 1/4" 100мм плаваючий |
| Комплектація набора | |
| Комплектація | один предмет |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Подовжувач для інструменту KING TONY 3/8" діелектричний VDE 250 мм (3221VE-10)
1525 грн
Є в наявності
Подовжувач для інструменту KING TONY 1/4" діелектричний VDE 125 мм (2221VE-06)
1030 грн