Код: U0910674
Є в наявності
710 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | KING TONY |
| Кількість предметів в наборі: | 1 шт |
| Особливості: | подовжувач для тріскачки, подовжувач для воротка |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Посадковий квадрат: | 1/2" |
| Артикул: | 4121-11GR |
| Довжина: | 292 мм |
| Країна виробництва: | Тайвань |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | KING TONY |
| Кількість предметів в наборі | 1 шт |
| Додатково | |
| Особливості | подовжувач для тріскачки, подовжувач для воротка |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Посадковий квадрат | 1/2" |
| Артикул | 4121-11GR |
| Довжина | 292 мм |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Модель | воротка 295 мм |
| Комплектація набора | |
| Комплектація | один предмет |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Подовжувач для інструменту KING TONY подовжувач 1/2", 75, 125, 150, 250 мм,4 шт (4104PR)
928 грн