Код: U1159117
Є в наявності
100 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | YOSO |
| Загальна довжина сверла: | 100 мм |
| Тип хвостовика: | фрезерований |
| Діаметр, мм: | 6 |
| Матеріал свердла (хвостової частини, наконечника): | сталь |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | У6х100мм |
| Кількість предметів в упаковці: | 1 шт |
Опис
Свердло універсальне 6х100мм має твердосплавний наконечник, тригранний затискач у патрон.
Дане свердло є незамінним в місцях, де не можливо підключити до мережі перфоратор для свердління отворів, а також тепер не потрібно витрачати час на розмотування і змотування подовжувача.
Надміцний твердосплавний наконечник підходить для наступних робіт:
Свердління плитки, дерева, металу, цегли, каменю та пластику.
Звичайного обертального та ударного способу свердління.
Одержання точних отворів.
Інтенсивна робота.
Діаметр – 6 мм
Довжина – 100 мм
Матеріал - сплав YG8
Твердість – 90-92 HRC
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | YOSO |
| Загальна довжина сверла | 100 мм |
| Тип хвостовика | фрезерований |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр, мм | 6 |
| Матеріал свердла (хвостової частини, наконечника) | сталь |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | У6х100мм |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 6х100мм по бетону, кирпичу, дереву, керамической п |
| Робочий матеріал (застосування) | бетон, метал, цегла, дерево, плитка, пластик, універсальне |
Вас також можуть зацікавіти