Код: U0824703
Є в наявності
149 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | HAISSER |
| Тип різу: | прямий |
| Матеріал полотна: | HCS |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Розмір полотна: | 255 мм |
| Артикул: | 43534 |
| Кількість предметів в упаковці: | 2 шт |
| Країна виробництва: | Китай |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Тип різу | прямий |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал полотна | HCS |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмір полотна | 255 мм |
| Артикул | 43534 |
| Кількість предметів в упаковці | 2 шт |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | сабельне - S 1111 K н-р 2шт |
| Робочий матеріал (застосування) | дерево |
| Сумісні інструменти | електролобзик |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Полотно Milwaukee для реноватора BiM STARLOCK, 65x42 мм, мультіматеріал (48906027)
895 грн
Є в наявності
Полотно Stanley для ножівки FatMax® Xtreme з дрібним зубом, L=450 мм (0-20-204)
1861 грн