Код: U0817917
Є в наявності
516 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | DeWALT |
| Крок зубців (мм)/ТРІ: | 4 мм |
| Тип різу: | прямий |
| Матеріал полотна: | BIM |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Розмір полотна: | 100 мм |
| Артикул: | DT2220 |
| Кількість предметів в упаковці: | 3 шт |
Опис
Особливості DT2220✔ Швидке і точне розпилювання.
✔ Деревина, фанера, меблеві щити, ламінат і пластмаса товщиною до 60 мм.
✔ Надзвичайно довгий термін служби.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Крок зубців (мм)/ТРІ | 4 мм |
| Тип різу | прямий |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал полотна | BIM |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмір полотна | 100 мм |
| Артикул | DT2220 |
| Кількість предметів в упаковці | 3 шт |
| Країна виробництва | США |
| Модель | пильна EXTREME для деревини,точний, L100,WL75, 4 м |
| Робочий матеріал (застосування) | дерево, пластик |
| Сумісні інструменти | електролобзик |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Полотно DeWALT пиляльне біметалеве, швидкий пропил, 152 мм, 6 TPI, 5 шт (DT2359)
958 грн