Код: U1132686
Є в наявності
100 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Deli |
| Крок зубців (мм)/ТРІ: | 6 TPI |
| Тип різу: | прямий |
| Матеріал полотна: | сталь |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Розмір полотна: | 150 мм |
| Артикул: | EDH-WJT006-E1 |
| Кількість предметів в упаковці: | 2 шт |
Опис
Шабельні пиляльні диски для дерева — 150×19×1,2 мм, 6 TPI фрезеровані зубці з HCS. У наборі 2 штуки. Упаковано на блістерній картці — зручно для доступу та демонстрації. Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Крок зубців (мм)/ТРІ | 6 TPI |
| Тип різу | прямий |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал полотна | сталь |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмір полотна | 150 мм |
| Артикул | EDH-WJT006-E1 |
| Кількість предметів в упаковці | 2 шт |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | для шабельної пили, по дереву 150 x 19 x 1,2 мм, 6 |
| Робочий матеріал (застосування) | дерево |
| Сумісні інструменти | шабельна пила |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Полотно Milwaukee для реноватора STARLOCK, 35 x 42 мм/3С, деревина (48906017)
1042 грн
Є в наявності
Полотно Bosch для шабельної пилки Kataba/Dozuki по дереву, 17TPI, 270мм (1.600.A02.ZB8)
655 грн